Niemieckie autostrady - to marzenie miłośników motoryzacji, znane ze swoich odcinków bez ograniczeń prędkości, tym bardziej dla youtuberów.
Kia Stinger Tribute Edition z 2023 roku to specjalna edycja popularnego, sportowego sedana, która ukazuje się z okazji stosunkowo krótkiego czasu obecności modelu na rynku. Tribute Edition charakteryzuje się szeregiem unikalnych cech zewnętrznych i wewnętrznych, które odróżniają go od innych Stingerów.
2022-12-22
Rosyjscy producenci samochodów dokładają starań, aby wznowić produkcję w zakładach w Kaliningradzie i Moskwie z kompletnych zestawów (CKD).
McLaren już w zeszłym roku zdecydował się na drastyczny krok - sprzedanie swojej nowoczesnej i nagradzanej siedziby w Woking. Kupiec się znalazł, ale zapłaci mniej niż chciałby tego McLaren.
2021-04-20
McLaren Racing podpisuje umowę z Ugo Ugochukwu - obiecującym, 13-letnim kierowcom, który w sezonie 2020 został zwycięzcą Mistrzostw Europy FIA OKJ.
2021-03-23
Sabine Schmitz przyszła na świat w 1969 roku i wychowywała się na obrzeżach toru Nürburgring w górach Eifel. Rodzina Sabine prowadziła miejscowy hotel, który był ulubionym miejscem miłośników motoryzacji.
Sezon 2021 jest pierwszym sezonem Williamsa z nowym inwestorem u sterów. Zespół zapowiedział prezentację bolidu w ramach rozszerzonej rzeczywistości.
2021-03-02
Mercedes-AMG zaprezentował swój bolid Formuły 1 na sezon 2021, w którym Lewis Hamilton powalczy o rekordowe ósme mistrzostwo świata.
Pomysł Toyota Gazoo Racing na hot-hatcha - wziąć flotowca, sprawić, żeby nadawał się do WRC, ładnie polakierować i sprzedać