Premiera bolidu F1 Williamsa 2021 w rzeczywistości rozszerzonej

Premiera bolidu F1 Williamsa 2021 w rzeczywistości rozszerzonej

Sezon 2021 jest pierwszym sezonem Williamsa z nowym inwestorem u sterów. O tym, jakie będą efekty takich zmian dowiemy się wkrótce – przypominamy, że Williams w ciągu trzech ostatnich lat zajmował ostatnie miejsce klasyfikacji konstruktorów.

Williams testował już swój bolid na torze Silverstone, jednak do tej pory nie poznaliśmy żadnych szczegółów czy zdjęć. Premiera odbędzie się w piątek 05.03.2021. W całym tegorocznym kabarecie z premierami bolidów Williams proponuje coś, co faktycznie może pozwolić poznać bolid lepiej.

Aplikacja od Williams Racing

Zespół stworzył aplikację „Williams Racing AR Launch 2021”, która ma pozwolić wyświetlanie pełnowymiarowego modelu 3D bolidu o oznaczeniu FW43B. Aplikacja jest już dostępna w AppStore i niebawem w wersji na Androida. Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację, otrzymają w dniu premiery o godz. 14:00 czasu brytyjskiego powiadomienie o możliwości zapoznania się z samochodem i malowaniem.

Dorliton Capital, który przejął zespół od rodziny Williamsów, zatrzymał kierowców George’a Russella i Nicholasa Latifi’ego i wprowadził zmiany kadrowe zatrudniając wieloletniego szefa Volkswagen Motorsport – Jost Capito, jako dyrektora generalnego. Simon Roberts – dotychczasowy szef, pozostaje szefem zespołu obok Capito.

Udostępnij, jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Produkcja samochodów w Czechach wzrosła w ubiegłym roku o 10 procent, pomimo utrzymujących się skutków pandemii, niedoborów chipów i kryzysów energetycznych.
2023-01-20
Prognozy na 15 stycznia 2023 wskazują na stabilność ceny paliw, jednak warto regularnie sprawdzać ceny w różnych lokalizacjach.
2023-01-13
Volkswagen inwestuje w produkcję akumulatorów: w Polsce: decyzja co do lokalizacji, może zostać podjęta wkrótce.
2023-01-12
Firma SsangYong, producent samochodów sportowych i terenowych, zostaje oficjalnym sponsorem Wisły Płock - polskiego zespołu piłkarskiego.
Wypadek na rondzie - sprawca to młody kierowca 18 lat, nie panował nad pojazdem, przeciął rondo i zakończył jazdę na skrzyżowaniu.
2023-01-10
Nissan Qashqai został najlepiej sprzedającym się samochodem w Wielkiej Brytanii w 2022 roku, pomimo trudności z dostępem do części.