Wielkanocne życzenia dla kierowców

Święta wielkanocne, to poza zajączkiem, jajkami i spotkaniami w gronie najbliższej rodziny (obecnie bardzo najbliższej), także wyjątkowy czas dla kierowców i pasjonatów motoryzacji!

Wielkanoc to nie tylko potrzeba pokonania trasy, by spotkać się z rodziną. Wielkanoc także zwiastuje nadejście wiosny – pierwsze poważne mycie samochodu, zmianę opon z zimowych na letnie oraz ocenę strat po zimie.

Życzenia świąteczne od ekipy AutoPrasa.pl

Kierowcom, pasażerom, pasjonatom motoryzacji, …- życzymy krótkich kolejek na myjniach, brak jakichkolwiek strat i usterek w pojazdach oraz bezawaryjnej i pełnej satysfakcji jazdy. Bądźcie bezpieczni i uważajcie na drogach! Wesołych świąt!

A dla rozluźnienia podczas świątecznego odpoczynku – garść memów:

Udostępnij, jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Produkcja samochodów w Czechach wzrosła w ubiegłym roku o 10 procent, pomimo utrzymujących się skutków pandemii, niedoborów chipów i kryzysów energetycznych.
2023-01-20
Prognozy na 15 stycznia 2023 wskazują na stabilność ceny paliw, jednak warto regularnie sprawdzać ceny w różnych lokalizacjach.
2023-01-13
Volkswagen inwestuje w produkcję akumulatorów: w Polsce: decyzja co do lokalizacji, może zostać podjęta wkrótce.
2023-01-12
Firma SsangYong, producent samochodów sportowych i terenowych, zostaje oficjalnym sponsorem Wisły Płock - polskiego zespołu piłkarskiego.
Wypadek na rondzie - sprawca to młody kierowca 18 lat, nie panował nad pojazdem, przeciął rondo i zakończył jazdę na skrzyżowaniu.
2023-01-10
Nissan Qashqai został najlepiej sprzedającym się samochodem w Wielkiej Brytanii w 2022 roku, pomimo trudności z dostępem do części.