Elon Musk inwestuje w polski samochód elektryczny Izera

Elon Musk inwestuje w polski samochód elektryczny Izera

Elon Musk to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Futurysta, wizjoner, miliarder – założyciel PayPal, Space X, a także marki Tesla. Od zawsze wzbudzał wiele emocji i nigdy nie wiadomo jak jego działalność zmieni oblicze świata. Dziś za pośrednictwem Twittera pojawiła się wiadomość, która zelektryzowała wszystkich fanów motoryzacji i samego Muska.


Cyperpunk 2077 w prawdziwym życiu? Szybciej niż myślicie…

Elon Musk

Elon Musk wielki fanem Cyberpunk 2077

Pod postem pojawiła się masa komentarzy dopytujących, o co tak właściwie chodzi. Cześć internautów sugerowała się, że Musk nawiązuje do swojej kolejnej spółki – Neuralink, która pracuje nad implantami mózgu. Musk jednak szybko odciął się od tych spekulacji, oczywiście w swoim stylu na Twitterze.


Jeśli miałbym wybrać jedną rzecz z Night City byłby to samochód, latający samochód.

Elon Musk

Nie od dziś wiadomo, że Musk do spółki z Space X pracuje nad samochodem, który mógłby się nie tylko unosić nad ziemią, ale także przemieszczać na znaczne odległości bez kontaktu z nawierzchnią. Kolejny tweet wzbudził jednak najwięcej reakcji.


Jeśli robić wizję przyszłości, to tylko z polakami 

Elon Musk

Spółki Muska wraz z CD Projekt RED zainwestują w polski samochód elektryczny Izera

Okazję się, że Elon i Space X nawiązali bezpośredni kontakt z CD Projekt RED i wspólnie stali się głównym inwestorem marki… IZERA! Jak się dowiedzieliśmy, wszystkie formalności zostały już dopięte, a zespół inżynierów Muska pracuje nad adaptacją swojego napędu do pierwszego polskiego samochodu elektrycznego. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdźcie koniecznie datę w kalendarzu, to rozwieje wszystkie wątpliwości. 

Udostępnij, jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Produkcja samochodów w Czechach wzrosła w ubiegłym roku o 10 procent, pomimo utrzymujących się skutków pandemii, niedoborów chipów i kryzysów energetycznych.
2023-01-20
Prognozy na 15 stycznia 2023 wskazują na stabilność ceny paliw, jednak warto regularnie sprawdzać ceny w różnych lokalizacjach.
2023-01-13
Volkswagen inwestuje w produkcję akumulatorów: w Polsce: decyzja co do lokalizacji, może zostać podjęta wkrótce.
2023-01-12
Firma SsangYong, producent samochodów sportowych i terenowych, zostaje oficjalnym sponsorem Wisły Płock - polskiego zespołu piłkarskiego.
Wypadek na rondzie - sprawca to młody kierowca 18 lat, nie panował nad pojazdem, przeciął rondo i zakończył jazdę na skrzyżowaniu.
2023-01-10
Nissan Qashqai został najlepiej sprzedającym się samochodem w Wielkiej Brytanii w 2022 roku, pomimo trudności z dostępem do części.