Nissan X-Trail, nowy rodzinny SUV, jest już dostępny w Polsce.

Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nissan_X-Trail_%28left-front%29,_Nissan_Gallery_Global_HQ,_2021.jpg
Nissan X-Trail, nowy rodzinny SUV, jest już dostępny w Polsce.

Model czwartej generacji Nissan X-Trail, jedyny 7-osobowy SUV z elektryfikacją, jest już dostępny w Polsce. Wersja Tekna, wyposażona w napęd e-POWER e-4ORCE, jest najczęściej wybierana przez klientów.

Nissan X-Trail,
Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nissan_X-Trail_%28left-front%29,_Nissan_Gallery_Global_HQ,_2021.jpg

Nissan X-Trail

Nissan X-Trail czwartej generacji to kolejny krok w procesie elektryfikacji oferty produktowej Nissana. Od 2001 roku, kiedy model ten został po raz pierwszy wprowadzony do sprzedaży, sprzedano ponad 7 milionów sztuk na całym świecie. Dzięki temu Nissan X-Trail stał się jednym z najważniejszych rodzinnych samochodów na świecie. Od września 2021 roku, klienci mogą składać zamówienia na ten model w Polsce, pierwsze egzemplarze trafiają już do klientów.

Aby stworzyć kolejną odsłonę swojego bestsellerowego SUV-a, Nissan zdecydował się na wykorzystanie tych elementów, które sprawdziły się w trzech poprzednich generacjach: dynamicznego designu, intuicyjnych technologii, wszechstronności oraz zaawansowanego systemu napędu na cztery koła. Nowy X-Trail jest dostępny w dwóch wariantach – 5- oraz 7-osobowym, co pozwala na komfortowe przewożenie rodziny i przyjaciół.

Nissan X-Trail
Źródło: https://www.vectorpng.com/png-viett9/

Nowy X-Trail, dzięki wykorzystaniu nowej płyty podłogowej Aliansu, CMF-C, będącej wizytówką zaawansowanej inżynierii, innowacji oraz technologii, po raz kolejny podnosi poprzeczkę w segmencie SUV-ów. Klienci, którzy cenią sobie przygody, z pewnością docenią dynamiczne osiągi samochodu oraz jego zaawansowane rozwiązania w zakresie elektryfikacji układu napędowego.

Warianty w Polsce

Nissan X-Trail jest dostępny w Polsce, oferując klientom dwa warianty wersji wyposażenia standardowego: N-Connecta i Tekna. Wersja N-Connecta zawiera między innymi system multimedialny NissanConnect z 12,3″ ekranem dotykowym, trójstrefową automatyczną klimatyzację, inteligentny system kamer 360°, cyfrowe zegary TFT 12,3″, światła przednie FULL LED z czujnikiem zmierzchu, przyciemniane szyby z tyłu, relingi dachowe oraz 18″ obręcze kół ze stopu metali lekkich. Wersja Tekna natomiast posiada system ProPILOT Assist z Navi-Link, wyświetlacz przezierny Head-Up 10,8″, inteligentny asystent automatycznego parkowania ProPILOT Park, elektryczne i bezdotykowe sterowanie klapy bagażnika, przednie światła przeciwmgielne LED, system audio BOSE oraz 19″ obręcze kół ze stopu metali lekkich.

Przygotował: Łukasz Rosikoń

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej AutoPrasa.pl

Udostępnij, jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu jest nie tylko niebezpieczne, ale także nielegalne w większości krajów. Jednak co jeśli ktoś chciałby wypić piwo bezalkoholowe zanim usiądzie za kierownicą? Czy może to być niebezpieczne lub nielegalne?
Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla osoby, która należy do grona fanów motoryzacji, to mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji.
"Skasowałem kilka bryk - nie żałuje dziś..." - śpiewał Krzysztof Krawczyk, który odszedł z tego świata 5 kwietnia 2021 roku.
2021-04-06
1 kwietnia 1997 z taśmy zjechały pierwsze egzemplarze Deawoo-FSO Polonez Caro Plus - ostatniej wersji kultowego w Polsce samochodu.
2021-04-01
Immobilizer CAN - urządzenie, które unieruchamia samochód w sposób cyfrowy na wiele sposobów. Działa z samochodami spalinowymi, ale także hybrydami i autami elektrycznymi.
Za działanie całej elektroniki w pojeździe odpowiada magistrala CAN. Czym jest? Jak powstała? Co sprawia, że jest tak skuteczna?